X urodziny Medical SPA Hotel **** Lawendowe Termy

11 grudnia 2022 roku Medical SPA Hotel**** Lawendowe Termy świętował swój X jubileusz. 

 

Urodzinowy event odbył się w Hotelowej Restauracji "La Wiwenda", w którym udział wzięli zaproszeni Goście. Wśród nich były osoby odwiedzające od wielu lat Lawendowe Termy, sympatycy, przedstawiciele firm, przyjaciele oraz pracownicy. 

 

Harmonogram wydarzenia wypełniło wiele atrakcji muzyczno-wokalnych, kulinarnych, loteria wizytówkowa oraz charytatywna licytacja obrazu lokalnej artystki Julity Polipowskiej.

Idealny akompaniament aperitifu stworzył pianista Jakub Czech, wprowadzając nas w nieco przedświąteczny nastrój. Jakuba mogliśmy podziwiać również w towarzystwie utalentowanej altowiolistki Kingi Czaplińskiej, artyści w duecie zaprezentowali utwory utrzymane w stylistyce tango-latino.

W części rozrywkowej przybyli Goście mieli okazję wysłuchać wystąpień Kabaretu „Czas dla nas” tworzonego przez trzy charyzmatyczne kobiety: Anetę Jaślar-głos radiowy, Agnieszkę Kowaluk-głos operowy, Dorotę Jarema-głos jazzowy, którym akompaniował Maciej Błaszczyk-fortepian. Oprócz tego odbyła się również loteria wizytówkowa z nagrodami ufundowanymi m.in. przez Firmę Klapp Cosmetics, z którą Hotel współpracuje od 10 lat, jak również do wylosowania przeznaczono voucher na pobyt w Lawendowych Termach.

Zwieńczeniem artystycznych pokazów był zewnętrzny Teatr Ognia, który w zimowej scenerii zaprezentował żywiołowe układy taneczne z ogniem.

Nie możemy pominąć kulinarnego elementu urodzinowej kolacji. Urszula Krychniak, 10-cio letni Szef Kuchni Restauracji w Lawendowych Termach zadbała o wyjątkowe i autorskie smaki. Mieliśmy okazję samodzielnie zamówić dania w otwartej kuchni jak również skosztować nietuzinkowych potraw serwowanych przez obsługę.

Podczas urodzin odbyła się licytacja charytatywna obrazu artystki Julity Polipowskiej, a zgromadzona kwota zostanie przekazana na pomoc w odbudowie domu po pożarze rodzinie Siwców, z którą to Hotel związany jest od kilku lat. Kwotę z licytacji uzupełni dodatkowo zbiórka pieniężna przeprowadzona przez wszystkich pracowników Lawendowych Term, którzy w tym roku właśnie w ten sposób pragną uczynić świąteczno-noworoczne dobro.

Na koniec nie mogło zabraknąć urodzinowego tortu, wykonanego przez cukiernika Lawendowych Term, z zachowaniem lawendowego akcentu.