Medical Spa Hotel **** Lawendowe Termy to wspaniała lokalizacja dla sportowców, chcących odbyć obozy sportowe / obozy piłkarskie / zgrupowania reprezentacji.
Nieopodal Hotelu (niecały kilometr) znajduje się Kompleks Boisk Piłkarskich im. Smolarka, który nazwany został na cześć polskiego piłkarza Włodzimierza Smolarka.
​​​​​​​Aspektem, który wyróżnia Uniejowski kompleks, jest to, że przez cały rok na boisku rośnie trawa ze względu na geotermalne ogrzewanie.

Położony niecały kilometr od hotelu

Kompleksowa oferta dostosowana do potrzeb

Opieka profesjonalisty nad każdym obozem

W skład kompleksu wchodzą dwa boiska spełniające najważniejsze wymagania ze strony Unii Europejskich Związków Piłkarskich (UEFA):

  • Pełnowymiarowe podgrzewane boisko z trawą naturalną metraż 105 x 68 metrów trawa naturalna z rolki, miejscami wzmocniona włóknami syntetycznymi płyta boiska podgrzewana, zraszana z pełną automatyką, odwadniana posiada zadaszoną trybunę na 496 miejsc
  • Pełnowymiarowe boisko z trawy syntetycznej metraż 105 x 68 metrów trawa syntetyczna posiada trybunę ziemną na 110 miejsc

Oba boiska zostały oświetlone systemem zgodnym z wymaganiami UEFA.


W bezpośrednim sąsiedztwie boisk znajduje się budynek sanitarno-szatniowy.

Hotel **** Lawendowe Termy to jedyny obiekt w okolicy, który oferuje sportowcom nieograniczony dostęp do Termalnej Strefy Wellness w Hotelu (duży basen wewnętrzno-zewnętrzny z wodą termalną, jacuzzi, dwie sauny), zimne baseniki idealnie sprawdzające się podczas odnowy biologicznej, dostęp do bogato wyposażonej siłowni, apartamenty z prywatnymi jacuzzi na balkonie z pięknym widokiem na pole lawendowe lub panoramę miasta.


Dodatkowym atutem obiektu, jest największe zaplecze SPA liczące aż 18 gabinetów przeznaczonych do zabiegów fizjoterapeutycznych, wyposażonych w nowoczesny sprzęt leczniczy, gabinety hydroterapii i balneoterapii, gabinety relaksacyjne.

Sale konferencyjne

Przestronne, wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny sale konferencyjne pozwolą drużynie sportowej na odbycie niezbędnych odpraw przedmeczowych czy analiz.

Każda odwiedzająca nas drużyna otrzymuje Konsultanta ds. Organizacji Obozu, który zapewni Państwu komfortowy i dobrze zorganizowany pobyt.


Otaczający Hotel teren zielony, należący do chronionego obszaru Natura 2000, sprzyja zewnętrznej aktywności, spacerom i odprężeniu po wyczerpujących treningach.

Nie możemy nie wspomnieć o wyśmienitej kuchni jaką oferujmy sportowcom, która spełnia wymagania żywieniowe każdej drużyny.

Istnieje możliwość wcześniejszej konsultacji menu z Szefem Kuchni Restauracji Lawendowych Term – Urszulą Krychniak.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z Działem Rezerwacji Grupowych:


marketing@lawendowetermy.pl

+48 664 124 264