Pakiety Day SPA to najlepsza forma relaksu dla zabieganych, gdyż czas trwania to zaledwie pół dnia, ale nie tylko. Pakiety te sprawdzą się równie dobrze osobom mieszkającym w okolicy, bez konieczności rezerwowania noclegu. W naszej urozmaiconej ofercie znajdziesz propozycje dla Pań i Panów.

Okazja do zadbania o swoje ciało i na błogi odpoczynek

Przygotowaliśmy bogatą ofertę dla Pan i Panów

Spraw niespodziankę bliskiej osobie

3 rodzaje pakietów, gdzie każdy składa się bogatej kompozycji zabiegów. Zapoznaj się z każdym z nich i wybierz idaelny dla siebie!

Śpieszysz się? Cały dzień spędzasz w samochodzie, a Twoja praca nie pozwala Ci odetchnąć? Zatrzymaj się na krótką chwilę w Lawendowych Termach i zrelaksuj się. Nasz personel zadba o Ciebie najlepiej jak potrafi.

SPA to miejsce nie tylko dla Pań choć, od zawsze kojarzyło się głównie z kobietami, i ich błogim relaksem podczas masaży, zabiegów na ciało czy pielęgnacyjnych zabiegów na twarz.

Oferta DAY SPA dla mężczyzn została skonstruowana tak, by relaksującym chwilom spędzonym w SPA towarzyszyła aktywność np. poprzez wycieczkę rowerową, spacer po malowniczej okolicy z kijami Nordic Walking czy trening na siłowni hotelowej jak również wyśmienita i sycąca kuchnia Szefa Kuchni Urszuli Krychniak, bogata w produkty regionalne.