Nasz kameralny Hotel posiada 55 klimatyzowanych pokoi różnego standardu. Dysponujemy przestronnymi apartamentami z jacuzzi na balkonie, pokojami rodzinnymi studio, pokojami superior oraz pokojami dwu- i jednoosobowymi.

Twin
Pokój o powierzchni 18m2 z pojedynczymi łóżkami o wymiarach 90/200cm. Istnieje możliwość wstawienia dostawki dla dziecka lub osoby dorosłej-za dodatkową opłatą.
Twin
od /noc
18 m2
maks. 2 os.
Single
Przestronny pokój z dużym balkonowym oknem wyposażony w  wygodne łoże o wielkości 140/200 cm. Pokój może być wykorzytsany przez dwie osoby - za dodatkową opłatą 50 PLN. Należy zaznaczyć przy rezerwacji.
Single
od /noc
16 m2
maks. 1 os.
Apartament z jacuzzi na balkonie
Apartament z jacuzzi: Relaks bez wychodzenia z pokoju Poszukując relaksu i odprężenia nie zawsze jesteśmy w nastroju do korzystania z usług różnego rodzaju obiektów zewnętrznych. Apartamenty z jacuzzi to doskonałe rozwiązanie, dzięki k...
Apartament z jacuzzi na balkonie
od /noc
42 m2
maks. 2 os.
Superior Twin
Pokój o powierzchni 22m2 z pojedynczymi łóżkami o wymiarach 90/220cm. Istnieje możliwość wstawienia dostawki dla dziecka lub osoby dorosłej-za dodatkową opłatą. Pokój wyposażony w miejsce do robienia kawy/herbaty.
Superior Twin
od /noc
22 m2
maks. 2 os.
Apartament Reymonta
Komfortowy apartament dwupokojowy na 3 piętrze w bloku.   Lokalizacja apartamentu - nowopowstały blok ul.Reymonta 2/13 - oddalony od Hotelu **** Lawendowe Termy ok 2 km. Cena za śniadaniem obejmuje śniadanie w formie bufetu szwedzkiego - ...
Apartament Reymonta
39 m2
maks. 2 os.
Double
Pokój o powierzchni 18m² z łożem małżeńskim o wymiarze 160/200cm. Istnieje możliwość wstawienia dostawki dla dziecka lub osoby dorosłej-za dodatkową opłatą.
Double
od /noc
maks. 2 os.
Atrakcyjne oferty specjalne dostępne na naszej stronie www
Gwarantujemy najniższe ceny
Otrzymujesz natychmiastowe potwierdzenie rezerwacji
Zapewnimy bezpieczeństwo każdej transakcji