Medical SPA Hotel**** Lawendowe Termy mieści się w spokojnej okolicy, w bezpiecznej odległości od zgiełku miasta czy drogi. Obiekt znajduje się w otoczeniu naturalnych antyseptyków. Prywatne pole lawendy stworzone z 4 000 sadzonek lawendy oraz pobliski las sosnowy dzięki uwalnianym olejkom eterycznym tworzą niepowtarzalny mikroklimat, z którego walorów warto skorzystać.

Zachęcamy do noszenia maseczek oraz zachowywania dystansu

Poddawane są profesjonalnemu procesowi dezynfekcji

Personel restauracji serwuje dania bezpośrednio każdemu Gościowi

Odskocznią od zgiełku miasta może być spacer po Nadwarciańskim Parku Krajobrazowym którego szlak przebiega nieopodal Hotelu. Dodatkowo obiekt znajduje się w chronionym obszarze Natura 2000, ze względu na występowanie określonych typów siedlisk przyrodniczych oraz gatunków, które uważane są za cenne i zagrożone.

W częściach wspólnych hotelu zachęcamy do noszenia maseczek oraz zachowania dystansu społecznego między Gośćmi wynoszącego 1,5 – 2 m. Zachęcamy do dezynfekcji rąk w oparciu o instrukcje GIS umieszczonych przy stacjach do dezynfekcji w wyznaczonych w hotelu miejscach. W pokojach znajdują się instrukcje dotyczące prawidłowego i bezpiecznego zakładania maseczki, zdejmowania rękawiczek, dezynfekcji oraz mycia rąk. Zachęcamy do częstego mycia rąk zgodnie z rozmieszczonymi instrukcjami. Zachęcamy do miłych słów i uśmiechów zamiast podawania rąk na powitanie.


CERTYFIKAT POLSKIEJ ORGANIZACJI TURYSTYCZNEJ ->

Pokoje poddawane są profesjonalnemu procesowi dezynfekcji (wietrzenie, ozonowanie oraz oczyszczanie powietrza z jonizacją za pomocą urządzeń Daikin) przed każdym nowym udostępnieniem pokoju. Pranie bielizny odbywa się w hotelowej w certyfikowanej pralni w temperaturze min. 60 st. C gwarantującej skuteczność w walce z wirusami, bakteriami i drobnoustrojami. Do sprzątania pokojów używamy certyfikowanych, bezpiecznych dla ludzi środków czyszczących o działaniu antywirusowym.

W pokojach znajdują się indywidualne systemy klimatyzacji, które nie powodują przemieszczania się wirusów i drobnoustrojów pomiędzy pokojami.


Naczynia udostępnione w pokojach są po każdym pobycie gości myte i wyparzane w wysokich temperaturach w zmywarkach przemysłowych. Podczas całego pobytu NIKT z personelu nie wchodzi do pokoju podczas nieobecności Gości (za wyjątkiem sprzątania na specjalne życzenie oraz sytuacji nadzwyczajnych typu zalanie lub pożar). Sprzątanie pokoi odbywa się tylko na specjalne życzenie Gości.

Termalne SPA

Przed wejściem do strefy SPA znajdują się medyczne środki do dezynfekcji. Pracownicy SPA mają obowiązek pracy przy użyciu środków ochrony osobistej (rękawiczki, maseczki lub przyłbice). Jednorazowy sprzęt ochronny wymieniamy po każdym zabiegu. Gabinety kosmetyczne są dezynfekowane po każdym zabiegu. Zabiegi umawiane są w odstępach czasowych tak, aby Goście nie musieli korzystać z poczekalni. Prosimy więc o stosowanie się do wyznaczonych przez obsługę godzin zabiegu.

Ograniczyliśmy liczbę Gości przebywających jednocześnie w Strefie Basenów. W łazienkach Strefy Basenów znajdują się instrukcje dotyczące prawidłowego mycia ciała mydłem rąk oraz dezynfekcji stóp. W saunach Goście zobligowani są do siedzenia na ręczniczkach. Strefa basenowa oraz sauny są dezynfekowane w przerwach nocnych. Goście są zobligowani do umycia ciała mydłem przed wejściem do strefy basenowej oraz skorzystaniem z sauny.