#BezpieczneLawendoweTermy

Medical SPA Hotel**** Lawendowe Termy mieści się w spokojnej okolicy, w bezpiecznej odległości od zgiełku miasta czy drogi. Obiekt znajduje się w otoczeniu naturalnych antyseptyków. Prywatne pole lawendy stworzone z 4 000 sadzonek lawendy oraz pobliski las sosnowy dzięki uwalnianym olejkom eterycznym tworzą niepowtarzalny mikroklimat,
z którego walorów warto skorzystać. Bliskość natury to nie tylko lawenda i sosna. Odskocznią od zgiełku miasta może być spacer po Nadwarciańskim Parku Krajobrazowym którego szlak przebiega nieopodal Hotelu. Dodatkowo obiekt znajduje się w chronionym obszarze Natura 2000, ze względu na występowanie określonych typów siedlisk przyrodniczych oraz gatunków, które uważane są za cenne i zagrożone.

Najważniejsze jest bezpieczeństwo osobiste

W częściach wspólnych hotelu zachęcamy do noszenia maseczek oraz zachowania dystansu społecznego między Gośćmi wynoszącego 1,5 – 2 m.
Zachęcamy do dezynfekcji rąk w oparciu o instrukcje GIS umieszczonych przy stacjach do dezynfekcji w wyznaczonych w hotelu miejscach.
W pokojach znajdują się instrukcje dotyczące prawidłowego i bezpiecznego zakładania maseczki, zdejmowania rękawiczek, dezynfekcji oraz mycia rąk.
Zachęcamy do częstego mycia rąk zgodnie z rozmieszczonymi instrukcjami.
Zachęcamy do miłych słów i uśmiechów zamiast podawania rąk na powitanie.

Poniżej przedstawiamy procedury, które zostały wprowadzone by zapewnić Państwu bezpieczny pobyt w naszym obiekcie.

Bezpieczne wnętrza – bezpieczny hotel

Udostępniliśmy dystrybutory z płynem do odkażania rąk w recepcji, przy wejściu na Restaurację, w części SPA oraz na każdym piętrze w okolicach wind.
Przy recepcji znajduje się automatyczny kosz przeznaczony tylko i wyłącznie na zużyte środki higieniczne i ochrony osobistej otwierany bezdotykowo.
Sprzątanie i dezynfekowanie części wspólnych odbywa się regularnie, przy użyciu certyfikowanych, bezpiecznych dla ludzi środków czyszczących o potwierdzonym działaniu antywirusowym.
Opracowaliśmy proces meldunku i wymeldowania z obiektu w sposób minimalizujący kontakt z pracownikami recepcji i innymi gośćmi – w przypadku pytań lub wątpliwości (także w trakcie pobytu) zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z recepcją zamiast kontaktu bezpośredniego.
Pracownicy hotelu mający bezpośredni kontakt z Gośćmi objęci są odgórnym nakazem przebywania w rękawiczkach i maseczkach lub przyłbicach.
Osobom, które w dniu przyjazdu przejawiają symptomy choroby (np. mają podwyższoną temperaturę) lub w ciągu kilku dni przed przyjazdem były wyeksponowane na wysokie prawdopodobieństwo zakażenia COVID-19 będziemy musieli odmówić gościny. Prosimy, aby w porozumieniu z Recepcją zmieniły termin swojego przyjazdu.
W naszym obiekcie nikt nie odbywał i nie będzie mógł odbyć kwarantanny

POKOJE

Pokoje poddawane są profesjonalnemu procesowi dezynfekcji (wietrzenie, ozonowanie oraz oczyszczanie powietrza z jonizacją za pomocą urządzeń Daikin) przed każdym nowym udostępnieniem pokoju.
Pranie bielizny odbywa się w hotelowej w certyfikowanej pralni w temperaturze min. 60 st. C gwarantującej skuteczność w walce z wirusami, bakteriami i drobnoustrojami.
Do sprzątania pokojów używamy certyfikowanych, bezpiecznych dla ludzi środków czyszczących o działaniu antywirusowym.

W pokojach znajdują się indywidualne systemy klimatyzacji, które nie powodują przemieszczania się wirusów i drobnoustrojów pomiędzy pokojami.

Naczynia udostępnione w pokojach są po każdym pobycie gości myte i wyparzane w wysokich temperaturach w zmywarkach przemysłowych.
Podczas całego pobytu NIKT z personelu nie wchodzi do pokoju podczas nieobecności Gości (za wyjątkiem sprzątania na specjalne życzenie oraz sytuacji nadzwyczajnych typu zalanie lub pożar).
Sprzątanie pokoi odbywa się tylko na specjalne życzenie Gości.

RESTAURACJA

Przed wejściem do restauracji znajdują się środki do dezynfekcji rąk.
Zrezygnowaliśmy z otwartych samoobsługowych bufetów – personel restauracji serwuje dania bezpośrednio każdemu Gościowi.
Każdy, kto ma takie życzenie może skorzystać z opcji room service za dodatkową opłatą.
Stoliki i krzesła są odkażane po każdym gościu.
Na sali restauracyjnej oraz kawiarnianej zastosowane są klimatyzatory z funkcją oczyszczania powietrza.
Pracownicy mają obowiązek pracy przy użyciu środków ochrony osobistej (rękawiczki, maseczki lub przyłbice).
Do sprzątania kuchni i restauracji używamy wyłącznie środków myjących dostarczanych nam przez renomowanych producentów chemii przemysłowej i środków dezynfekujących.
Wszystkie nasze naczynia oraz zastawa są każdorazowo myte i wyparzane w profesjonalnych urządzeniach myjących renomowanych producentów.
Wszystkie posiłki przygotowywane są w sterylnych warunkach zgodnie z zasadami HACCP oraz Sanepid-u przez personel przeszkolony z zasad bezpieczeństwa i higieny.

TERMALNE SPA

Przed wejściem do strefy SPA znajdują się medyczne środki do dezynfekcji.
Pracownicy SPA mają obowiązek pracy przy użyciu środków ochrony osobistej (rękawiczki, maseczki lub przyłbice).
Jednorazowy sprzęt ochronny wymieniamy po każdym zabiegu.
Gabinety kosmetyczne są dezynfekowane po każdym zabiegu.
Zabiegi umawiane są w odstępach czasowych tak, aby Goście nie musieli korzystać z poczekalni. Prosimy więc o stosowanie się do wyznaczonych przez obsługę godzin zabiegu.

TERMALNA STREFA BASENOWA

Ograniczyliśmy liczbę Gości przebywających jednocześnie w Strefie Basenów.
W łazienkach Strefy Basenów znajdują się instrukcje dotyczące prawidłowego mycia ciała mydłem rąk oraz dezynfekcji stóp.
W saunach Goście zobligowani są do siedzenia na ręczniczkach.
Strefa basenowa oraz sauny są dezynfekowane w przerwach nocnych.
Goście są zobligowani do umycia ciała mydłem przed wejściem do strefy basenowej oraz skorzystaniem z sauny.