MASAŻE

 1. MASAŻ KLASYCZNY

CZĘŚCIOWY 110zł/25min
CAŁOŚCIOWY 160zł/50min

 

 1. MASAŻ LECZNICZY

CZĘŚCIOWY 120zł/25min
CAŁOŚCIOWY 170zł50min

 

 1. MASAŻ RELAKSACYJNY

CZĘŚCIOWY 100zł/25min
CAŁOŚCIOWY 150zł/50min

 

 1. MASAŻ GORĄCĄ CZEKOLADĄ 200zł/50min

Masaż czekoladowy uspokaja system nerwowy, pobudza krążenie krwi, rozluźnia napięte mięśnie, zmniejsza lęk, napięcie i poprawia nastrój. Masaż na produktach czekoladowych wskazany jest nawet dla wrażliwych skór. Składniki w tych procedurach przywracają odpowiedni poziom nawilżenia, pobudzają regenerację komórek co wpływa na lepszą elastyczność oraz redukcję zmarszczek.

Dodatkowo do zabiegu można dokupić czekoladowy peeling całego ciała 60PLN

 1. AROMATYCZNY MASAŻ CIEPŁYM OLEJKIEM ZE ŚWIECY 220zł/50min

Dzięki zawartości wosku pszczelego, oleju sojowego oraz czystych olejków esencjonalnych olejek ze świecy ma doskonałe właściwości kosmetyczne, co sprawia, że skóra jest nawilżona, miękka w dotyku i otulona zniewalającym zmysły zapachem, co w połączeniu z masażem relaksacyjnym całego ciała wprowadza w stan głębokiego relaksu.

 1. MASAŻ PĘDZLAMI – RYTUAŁ NA TWARZ I CIAŁO 390zł/90min

Innowacyjny masaż działający na wiele zmysłów. Relaksuje i odpręża. Gesty masażu w połączeniu z wykorzystaniem miękkich pędzli mają delikatnie kierować do wyciszenia ciała oraz osiągnięcia spokoju. Skóra staje się nawilżona i jedwabista. Zalecany dla tych, którzy czują się zestresowani, niezdolni do wypoczynku i mających problem ze snem.

BALNEOLOGIA

 1. KĄPIEL SOLANKOWA – 40PLN

Solanka jest nieoczyszczona, wydobywana w wysokich temperaturach z podziemnych zbiorników warstw geotermalnych (warstwy geotermalne są to warstwy skał, których pory i szczeliny wypełnia woda). Kąpiel wzmacnia odporność, przyśpiesza usuwanie toksyn z organizmu, łagodzi stany zapalne, powoduje odprężenie i zrelaksowanie, poprawia stan skóry oraz łagodzi nadmierną potliwość skóry jest wykorzystywana w chorobach narządu ruchu.

 

 1. KĄPIEL BOROWINOWA – 45PLN

Borowina to jeden z najcenniejszych darów natury, który wykorzystuje się w lecznictwie. Stosowana w stanach zapalnych, schorzeniach mięśni, kości i stawów, a nawet chorobach kobiecych. Jej działanie oczyszcza również powierzchnię skóry, która staje się aksamitna powodując przy tym zwiększenie przepływu składników odżywczych.

HYDROTERAPIA

 1. KĄPIEL Z MASAŻEM PODWODNYM – 60PLN

Jest to natrysk z dysz umieszczonych w ścianach wanny. Zmienne uruchamianie dysz od części dystalnych w kierunku serca powoduje rozluźnienie mięśni, przemieszczenie krwi i limfy. Wpływa pobudzająco na narząd ruchu i układ nerwowy.

 

 1. KĄPIEL PEREŁKOWA – 60PLN

Jest to kąpiel wannowa, do której wtłaczane jest powietrze pod ciśnieniem, przybiera ono kształt perły. Temperatura w jakiej odbywa się zabieg to około 35-37°C. Zabieg ma odprężające działanie, poprawia samopoczucie i pobudza układ krążenia i nerwowy.

 

 1. MASAŻ BICZAMI SZKOCKIMI – 25PLN

Zabieg rozpoczyna się ciepłym biczem ok. 38°C, po nim następuje zimny bicz 18°C trwający ok. 10 sekund. Działa tonizująco na skórę, silnie pobudza układ krążenia i nerwowy. Wpływa na narząd ruchu dając efekt przeciwbólowy i relaksacyjny.

KINEZYTERAPIA

 1. TERAPIA MANUALNA WYKONYWANA PRZEZ FIZJOTERAPEUTĘ – 70PLN
 2. TERAPIA MANUALNA WYKONYWANA PRZEZ LEKARZA – 100PLN

KONSULTACJE

 1. KONSULTACJA LEKARSKA – 70PLN
 2. KONSULTACJA LEKARSKA Z TERAPIĄ MANUALNĄ – 120PLN

FIZYKOTERAPIA KAŻDY ZABIEG 20PLN

  • jonoforeza
  • biostymulacja laserowa
  • ultradźwięki
  • pole magnetyczne
  • prądy galwaniczne
  • prądy Nemecka
  • prądy Träberta.
  • prądy diadynamiczne
 • prądy Kotza
 • prądy TENS

Zobacz ofertę pielęgnacji dłoni i stóp