Zabiegi na ciało

  1. BODY DREAM DE LUXE 200 zł / 75 min

Zabieg idealnie wygładzający, nawilżający i regenerujący skórę. Zawarte w używanych do zabiegu kosmetykach substancje aktywne (olej słonecznikowy, olej jojoba, ekstrakt z buka, olej z łopianu, kompleks krzemowo-białkowy) na długo rewitalizują, wzmacniają i ujędrniają skórę.

 

  1. ZABIEG CZEKOLADOWY 180 zł / 75 min

Zabieg przyspieszający krążenie krwi i oczyszczanie organizmu z toksyn. Działa nawilżająco, odżywiająco i wyszczuplająco, a także opóźnia procesy starzenia skóry. Odprężenie w trakcie zabiegu potęguje aromaterapeutyczne działanie czekolady.

 

  1. OKŁAD Z BŁOTA Z MORZA MARTWEGO 140 zł / 50 min

Zabieg obejmuje okład z błota z morza martwego na całe ciało oraz wmasowanie olejku migdałowego. Błoto z Morza Martwego dzięki aktywnym składnikom rewitalizuje i głęboko oczyszcza skórę ze szkodliwych substancji, a jednocześnie działa jak peeling, dokładnie usuwając obumarłe komórki naskórka. Efektem zabiegu jest napięta, aksamitna i gładka skóra.

Dodatkowo do zabiegu można dokupić peeling całego ciała solą z Morza Martwego 60 zł

 

  1. PEELING CIAŁA Z WMASOWANIEM OLEJKU 120 zł / 40 min

 

  1. ZABIEG UJĘDRNIAJĄCY

Sekret młodości do zwalczania wiotkiej skóry i oznak starzenia się ciała. Dzięki kompleksowi IN-Tense zawartemu w masce nośnikowej wzmacnia i stymuluje na nowo struktury wspomagające skórę oraz przywraca ciału elastyczność, gładkość i napięcie.

Zabieg podstawowy: peeling i masaż wzmacniający 200 zł/ 60 min
Zabieg rozszerzony: peeling + woalka ujędrniająca oraz szokowa ampułka drenująca 290 zł/ 80 min

 

  1. ZABIEG ANTYCELLULITOWY

Zabieg przeznaczony do zwalczania niedoskonałości związanych z cellulitem oraz przetrzymywaniem wody. Swoje działanie rozpoczyna od odtruwania komórkowego. Stymuluje mikro – krążenie, usuwa nadmiar płynów, zapobiega tworzeniu się nowych komórek tłuszczowych. Modeluje tkanki i wygładza „pomarańczową skórkę”.

Zabieg podstawowy: peeling i wyszczuplający 200 zł/ 60 min
Zabieg rozszerzony: peeling + termo-aktywny bandaż antycellulitowy oraz szokowa ampułka drenująca 290 zł/ 80 min

 

  1. ZABIEG WYSZCZUPLAJĄCY SNELLENTE

Pomaga zwalczyć kumulowanie się miejscowej otyłości oraz modeluje profil ciała. Zawiera kompleks Slim Designer, innowacyjną „pułapkę na tłuszcz”, która pobudza drenowanie istniejącego tłuszczu i hamuje rozwój nowych komórek tłuszczowych, zarówno ilościowo jak i objętościowo.

Zabieg podstawowy: peeling i masaż wyszczuplający 200 zł/ 60 min
Zabieg rozszerzony: peeling + termo-aktywny bandaż wyszczuplający oraz szokowa ampułka drenująca 290 zł/ 80 min

 

  1. ZABIEG LAWENDOWY 180 zł / 75 min

Głęboko relaksujący zabieg oparty na właściwościach aromaterapeutycznych lawendy. Peeling solny z dodatkiem olejków wygładza i lekko natłuszcza skórę, przygotowując ją do przyjęcia odżywczej maski lawendowej.

 

  1. RYTUAŁ BURSZTYNOWY 240 zł / 90 min

Zabieg bursztynowy łączy działanie nawilżające i anti-age oleju arganowego oraz oczyszczające właściwości bursztynu bałtyckiego zawartego w peelingu. Doskonale nawilża, wygładza, ujędrnia i modeluje sylwetkę. Urokliwy zapach rozprzestrzeniający się w trakcie zabiegu pobudza zmysły i przyczynia się do złagodzenia stresu, a tym samym wszelkich odczuwalnych napięć. Całości dopełnia relaksacyjny masaż ciała wykonywany przy użyciu sfer bursztynowych.

  1. RYTUAŁ LAWENDOWY 240 zł / 75 min

Autorski rytuał bazujący na aromaterapeutycznych właściwościach lawendy oraz bogactwie naturalnych składników oleju migdałowego. Efektem tego połączenia jest intensywne nawilżenie i odżywienie skóry – nawet tej najwrażliwszej, poprawa jej elastyczności oraz spowolnienie procesów starzenia. Rytuał to nie tylko ukojenia dla ciała. Specjalne techniki relaksacyjne wykorzystywane w masażu gwarantują złagodzenie napięcia, wyciszenie oraz powrót do uczucia głębokiego odprężenia.

Zobacz ofertę masaży i rehabilitacji