Zabiegi na ciało

 1. BODY DREAM DE LUXE 220 zł / 75 min

Zabieg idealnie wygładzający, nawilżający i regenerujący skórę. Zawarte w używanych do zabiegu kosmetykach substancje aktywne (olej słonecznikowy, olej jojoba, ekstrakt z buka, olej z łopianu, kompleks krzemowo-białkowy) na długo rewitalizują, wzmacniają i ujędrniają skórę.

 1. ZABIEG LAWENDOWY 220ZŁ/75MIN

Głęboko relaksujący zabieg oparty na właściwościach aromaterapeutycznych lawendy. Peeling solny z dodatkiem olejów wygładza i lekko natłuszcza skórę, przygotowując ją do przyjęcia odżywczej maski lawendowej.

 1. ZABIEG CZEKOLADOWY 220 zł / 75 min

Zabieg przyspieszający krążenie krwi i oczyszczanie organizmu z toksyn. Działa nawilżająco, odżywiająco i wyszczuplająco, a także opóźnia procesy starzenia skóry. Odprężenie w trakcie zabiegu potęguje aromaterapeutyczne działanie czekolady.

 1. OKŁAD Z BŁOTA Z MORZA MARTWEGO 160 zł / 50 min

Zabieg obejmuje okład z błota z morza martwego na całe ciało oraz wmasowanie olejku migdałowego. Błoto z Morza Martwego dzięki aktywnym składnikom rewitalizuje i głęboko oczyszcza skórę ze szkodliwych substancji, a jednocześnie działa jak peeling, dokładnie usuwając obumarłe komórki naskórka. Efektem zabiegu jest napięta, aksamitna i gładka skóra.

Dodatkowo do zabiegu można dokupić peeling całego ciała solą z Morza Martwego 60 zł

 1. PEELING CIAŁA Z WMASOWANIEM OLEJKU 120 zł / 40 min
 1. ZABIEG WYSZCZUPLAJĄCO-OCZYSZCZAJĄCY 290 zł / 75min

Intensywny zabieg realizowany przy pomocy wód termalnych Bagni di Pisa o właściwościach antytoksycznych i antycellulitowych. Mieszanka esencjonalnych olejków oczyszcza tkanki, natomiast algi wywołują działanie lipolityczne. Idealny dla wszystkich typów cellulitu.

 1. ZABIEG DRENUJĄCO-WYSZCZUPLAJĄCY 290 zł / 75min

Intensywny zabieg o działaniu termogenicznym mający na celu likwidację niedoskonałości związanych z cellulitem. Pomaga w redukcji typowych oznak cellulitu, wspomaga mikrocyrkulację oraz dzięki stymulacji lipozy, wpływa na przebudowę ciała. Zalecany do neutralizacji trwałego cellulitu spowodowanego otłuszczeniem.

 1. ZABIEG DETOKSYKUJĄCO-ANTYCELLULITOWY 290 zł / 75min

Zabieg bazujący na esencjonalnych olejkach przeprowadzanych w celu usunięcia cellulitu wywołanego osłabieniem mikrocyrkulacji i zatrzymywaniem płynów. Wysoką skuteczność zabiegu potwierdza natychmiastowe uczucie lekkości nóg.

 1. RYTUAŁ BURSZTYNOWY 260 zł / 80 min

Rytuał łączący działanie nawilżające i anti-age olej arganowego oraz oczyszczające właściwości bursztynu bałtyckiego zawartego w peelingu. Doskonale nawilża, wygładza, ujędrnia i modeluje sylwetkę. Zapach rozprzestrzeniający się w trakcie zabiegu pobudza zmysły i przyczynia się do złagodzenia stresu. Całości dopełnia relaksacyjny masaż ciała wykonywany przy użyciu sfer bursztynowych.

 1. RYTUAŁ LAWENDOWY 260 zł / 70 min

Autorski rytuał bazujący na aromaterapeutycznych właściwościach lawendy oraz bogactwie naturalnych składników oleju migdałowego. Efektem tego połączenia jest intensywne nawilżenie i odżywienie skóry – nawet tej najwrażliwszej, poprawa jej elastyczności oraz spowolnienie procesów starzenia. Rytuał to nie tylko ukojenia dla ciała. Specjalne techniki relaksacyjne wykorzystywane w masażu gwarantują złagodzenie napięcia, wyciszenie oraz powrót do uczucia głębokiego odprężenia.

 1. MASAŻ PĘDZLAMI – RYTUAŁ NA TWARZ I CIAŁO 390zł / 90min

Innowacyjny masaż działający na wiele zmysłów. Relaksuje i odpręża. Gesty masażu w połączeniu z wykorzystaniem miękkich pędzli mają delikatnie kierować do wyciszenia ciała oraz osiągnięcia spokoju. Skóra staje się nawilżona i jedwabista. Zalecany dla tych, którzy czują się zestresowani, niezdolni do wypoczynku i mających problem ze snem.

 1. RYTUAŁ DLA MĘŻCZYZN – TYTAN 290zł / 75min

Zabieg stworzony specjalnie dla Panów wspomagający oczyszczanie i detoksykację ciała. Kompozycja regenerujących i odżywiających skórę składników zawartych zarówno w peelingu jak i mleczku do masażu intensywnie pielęgnuje oraz subtelnie otula ciało pięknym zapachem.

Zobacz ofertę masaży i rehabilitacji