Zabiegi na ciało

  1. BODY DREAM DE LUXE 200 zł / 75 min

Zabieg idealnie wygładzający, nawilżający i regenerujący skórę. Zawarte w używanych do zabiegu kosmetykach substancje aktywne (olej słonecznikowy, olej jojoba, ekstrakt z buka, olej z łopianu, kompleks krzemowo-białkowy) na długo rewitalizują, wzmacniają i ujędrniają skórę.

  1. ZABIEG CZEKOLADOWY 180 zł / 75 min

Zabieg przyspieszający krążenie krwi i oczyszczanie organizmu z toksyn. Działa nawilżająco, odżywiająco i wyszczuplająco, a także opóźnia procesy starzenia skóry. Odprężenie w trakcie zabiegu potęguje aromaterapeutyczne działanie czekolady.

  1. OKŁAD Z BŁOTA Z MORZA MARTWEGO 140 zł / 50 min

Zabieg obejmuje okład z błota z morza martwego na całe ciało oraz wmasowanie olejku migdałowego. Błoto z Morza Martwego dzięki aktywnym składnikom rewitalizuje i głęboko oczyszcza skórę ze szkodliwych substancji, a jednocześnie działa jak peeling, dokładnie usuwając obumarłe komórki naskórka. Efektem zabiegu jest napięta, aksamitna i gładka skóra.

Dodatkowo do zabiegu można dokupić peeling całego ciała solą z Morza Martwego 60 zł

  1. PEELING CIAŁA Z WMASOWANIEM OLEJKU 120 zł / 40 min
  1. ZABIEG WYSZCZUPLAJĄCO-OCZYSZCZAJĄCY 290 zł / 75min

Intensywny zabieg realizowany przy pomocy wód termalnych Bagni di Pisa o właściwościach antytoksycznych i antycellulitowych. Mieszanka esencjonalnych olejków oczyszcza tkanki, natomiast algi wywołują działanie lipolityczne. Idealny dla wszystkich typów cellulitu.

  1. ZABIEG DRENUJĄCO-WYSZCZUPLAJĄCY 260 zł / 60min

Intensywny zabieg o działaniu termogenicznym mający na celu likwidację niedoskonałości związanych z cellulitem. Pomaga w redukcji typowych oznak cellulitu, wspomaga mikrocyrkulację oraz dzięki stymulacji lipozy, wpływa na przebudowę ciała. Zalecany do neutralizacji trwałego cellulitu spowodowanego otłuszczeniem.

  1. ZABIEG DETOKSYKUJĄCO-ANTYCELLULITOWY 260 zł / 60min

Zabieg bazujący na esencjonalnych olejkach przeprowadzanych w celu usunięcia cellulitu wywołanego osłabieniem mikrocyrkulacji i zatrzymywaniem płynów. Wysoką skuteczność zabiegu potwierdza natychmiastowe uczucie lekkości nóg.

  1. RYTUAŁ BURSZTYNOWY 240 zł / 90 min

Rytuał łączący działanie nawilżające i anti-age olej arganowego oraz oczyszczające właściwości bursztynu bałtyckiego zawartego w peelingu. Doskonale nawilża, wygładza, ujędrnia i modeluje sylwetkę. Zapach rozprzestrzeniający się w trakcie zabiegu pobudza zmysły i przyczynia się do złagodzenia stresu. Całości dopełnia relaksacyjny masaż ciała wykonywany przy użyciu sfer bursztynowych.

  1. RYTUAŁ LAWENDOWY 240 zł / 75 min

Autorski rytuał bazujący na aromaterapeutycznych właściwościach lawendy oraz bogactwie naturalnych składników oleju migdałowego. Efektem tego połączenia jest intensywne nawilżenie i odżywienie skóry – nawet tej najwrażliwszej, poprawa jej elastyczności oraz spowolnienie procesów starzenia. Rytuał to nie tylko ukojenia dla ciała. Specjalne techniki relaksacyjne wykorzystywane w masażu gwarantują złagodzenie napięcia, wyciszenie oraz powrót do uczucia głębokiego odprężenia.

Zobacz ofertę masaży i rehabilitacji