MASAŻE

 1. MASAŻ KLASYCZNY

CZĘŚCIOWY                                         95zł/25min
CAŁOŚCIOWY                                      150zł/50min

 

 1. MASAŻ LECZNICZY

CZĘŚCIOWY                                         110zł/25min
CAŁOŚCIOWY                                      170zł50min

 

 1. MASAŻ RELAKSACYJNY

CZĘŚCIOWY                                         85zł/25min
CAŁOŚCIOWY                                      130zł/50min

 

 1. MASAŻ GORĄCĄ CZEKOLADĄ 185zł/50min

Masaż czekoladowy uspokaja system nerwowy, pobudza krążenie krwi, rozluźnia napięte mięśnie, zmniejsza lęk, napięcie i poprawia nastrój. Masaż na produktach czekoladowych wskazany jest nawet dla wrażliwych skór. Składniki w tych procedurach przywracają odpowiedni poziom nawilżenia, pobudzają regenerację komórek co wpływa na lepszą elastyczność oraz redukcję zmarszczek.

Dodatkowo do zabiegu można dokupić czekoladowy peeling całego ciała 60PLN

 1. AROMATYCZNY MASAŻ CIEPŁYM OLEJKIEM ZE ŚWIECY          200zł/50min

Dzięki zawartości wosku pszczelego, oleju sojowego oraz czystych olejków esencjonalnych olejek ze świecy ma doskonałe właściwości kosmetyczne, co sprawia, że skóra jest nawilżona, miękka w dotyku i otulona zniewalającym zmysły zapachem, co w połączeniu z masażem relaksacyjnym całego ciała wprowadza w stan głębokiego relaksu.

 1. SUNG REI – FIRMOWY MASAŻ CIAŁA                                                                               240zł/50min

Harmonia „od stóp do głów“ – rytuały SUNG-REI obejmują wszystkie partie ciała. Zgodnie z tradycją prastarej medycyny naturalnej wprowadzają one zgodę miedzy ciałem i duszą, uwalniają blokady i pozwalają na ponowny swobodny przepływ energii życiowej.  Rytuał SUNG-REI przenosi nas w świat fito i aromaterapii oraz sztuki balijskiego masażu całego ciała. Masaż balijski to manualne gładzenie całego ciała a jego techniki zostały wzbogacone o stymulujące działanie odpowiednio dobranej kompozycji aromatycznych olejków PHYTO OILS na których jest wykonywany (zostają przed masażem dopasowane do nastroju emocjonalnego i potrzeb ciała oraz duszy klienta). Skóra całego ciała zostaje wygładzona i zrewitalizowana, a umysł odprężony i zrelaksowany.

 1. SUNG REI – MASAŻ CIAŁA Z ZABIEGIEM NA TWARZ 460zł/90min

BALNEOLOGIA

 1. KĄPIEL SOLANKOWA – 40PLN

Solanka jest nieoczyszczona, wydobywana w wysokich temperaturach z podziemnych zbiorników warstw geotermalnych (warstwy geotermalne są to warstwy skał, których pory i szczeliny wypełnia woda). Kąpiel wzmacnia odporność, przyśpiesza usuwanie toksyn z organizmu, łagodzi stany zapalne, powoduje odprężenie i zrelaksowanie, poprawia stan skóry oraz łagodzi nadmierną potliwość skóry jest wykorzystywana w chorobach narządu ruchu.

 

 1. KĄPIEL BOROWINOWA – 45PLN

Borowina to jeden z najcenniejszych darów natury, który wykorzystuje się w lecznictwie. Stosowana w stanach zapalnych, schorzeniach mięśni, kości i stawów, a nawet chorobach kobiecych. Jej działanie oczyszcza również powierzchnię skóry, która staje się aksamitna powodując przy tym zwiększenie przepływu składników odżywczych.

HYDROTERAPIA

 1. KĄPIEL Z MASAŻEM PODWODNYM – 60PLN

Jest to natrysk z dysz umieszczonych w ścianach wanny. Zmienne uruchamianie dysz od części dystalnych w kierunku serca powoduje rozluźnienie mięśni, przemieszczenie krwi i limfy. Wpływa pobudzająco na narząd ruchu i układ nerwowy.

 

 1. KĄPIEL PEREŁKOWA – 60PLN

Jest to kąpiel wannowa, do której wtłaczane jest powietrze pod ciśnieniem, przybiera ono kształt perły. Temperatura w jakiej odbywa się zabieg to około 35-37°C. Zabieg ma odprężające działanie, poprawia samopoczucie i pobudza układ krążenia i nerwowy.

 

 1. MASAŻ BICZAMI SZKOCKIMI – 25PLN

Zabieg rozpoczyna się ciepłym biczem ok. 38°C, po nim następuje zimny bicz 18°C trwający ok. 10 sekund. Działa tonizująco na skórę, silnie pobudza układ krążenia i nerwowy. Wpływa na narząd ruchu dając efekt przeciwbólowy i relaksacyjny.

KINEZYTERAPIA

 1. TERAPIA MANUALNA WYKONYWANA PRZEZ FIZJOTERAPEUTĘ – 70PLN
 2. TERAPIA MANUALNA WYKONYWANA PRZEZ LEKARZA – 100PLN

KONSULTACJE

 1. KONSULTACJA LEKARSKA – 70PLN
 2. KONSULTACJA LEKARSKA Z TERAPIĄ MANUALNĄ – 120PLN

FIZYKOTERAPIA KAŻDY ZABIEG 20PLN

 • jonoforeza
 • biostymulacja laserowa
 • ultradźwięki
 • pole magnetyczne
 • prądy galwaniczne
 • prądy Nemecka
 • prądy Träberta.
 • prądy diadynamiczne
 • prądy Kotza
 • prądy TENS

Zobacz ofertę pielęgnacji dłoni i stóp