Podaruj prezent „szyty na miarę”!

Zbliża się dzień w którym chciałbyś obdarować bliską osobę prezentem? Zapewne zastanawiasz się czym zaskoczyć tym razem?
Odpowiedzią na to pytanie jest: kup voucher na usługi w Medical Spa Hotel Lawendowe Termy! Relaks nigdy się nie nudzi!

REGULAMIN ZAKUPU VOUCHERA

1. Zamówienie na voucher/zaproszenie należy złożyć poprzez maila recepcja@lawendowetermy.pl z dokładną informacją, który wariant został wybrany.

2. Zaproszenie może być w wariantach:

– Kwotowy – kupujący określa wartość przy składaniu zamówienia;
– Kulinarny – uroczysta kolacja dla dwojga z propozycjami Szefa Kuchni / wykwintny lunch z propozycjami Szefa Kuchni / lunch lub kolacja z wybranymi pozycjami z restauracyjnego menu;
– SPA – wybrany zabieg/zabiegi z menu SPA – możliwość wykorzystania tylko w dni tygodnia poprzez dokonanie wcześniejszej rezerwacji;
– Komponowany na specjalne życzenie zamawiającego;
– Pobytowy – pobyt standardowy/ pobyt standardowy z obiadokolacją / pobyt w pakiecie z regularnej oferty hotelu.

3. Po wycenie zamówienia, zamawiającemu zostają przesłane dane do przelewu lub faktura proforma, w celu uiszczenia należności. Voucher można również opłacić kartą bądź za pomocą kodu BLIK bądź gotówką, na miejscu.

4. Zamówienie staje się wiążące dopiero po opłaceniu zamówienia na podstawie przesłanych danych.

5. Voucher zostaje wysłany w momencie zaksięgowania wpłaty. Nie ma możliwości wysyłania zaproszeń na podstawie potwierdzenia przelewu.
6. W przypadku zamówienia „na odległość” – zamawiający otrzymuje elektroniczną wersję zaproszenia w formie pliku PDF, na wskazany adres mailowy. W przypadku zakupu vouchera na miejscu w recepcji Hotelu – zamawiający dostaje gotowe zaproszenie do rąk własnych.

7. Zamawiający ma możliwość umieszczenia na zaproszeniu dedykacji lub danych obdarowanego, informację należy przesłać w zamówieniu.

8. Voucher jest ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu.

9. Zakup Vouchera nie podlega zwrotowi.

10. Hotel zastrzega sobie prawo do wyznaczenia terminów niemożliwych do wykorzystania zaproszenia np. święta oraz terminy ofert specjalnych – informacji udziela Recepcja.

11. W momencie założenia rezerwacji „na Voucher” można dokonać jej modyfikacji najpóźniej na 7 dni przed przyjazdem.

12. Niepojawienie się gościa w dniu przyjazdu lub anulacja rezerwacji „na Voucher”, w terminie krótszym niż 7 dni przed planowanym przyjazdem powoduje, iż przepada możliwość założenia kolejnej rezerwacji. Voucher traci ważność.