RECEPCJONISTKA SPA

Opis stanowiska:

  • Organizacja pracy recepcji SPA i bieżąca obsługa Klientów,
  • Przyjmowanie rezerwacji (telefonicznych, mailowych, bezpośrednich),
  • Informowanie o usługach świadczonych przez SPA,
  • Sprzedaż usług i produktów detalicznych,
  • Rozliczanie należności gości i wystawianie dokumentów sprzedaży,
  • Dbałość o wysoki standard obsługi.
  • Współpraca z pozostałymi działami hotelu

Wymagania:

  • wysoka kultura osobista,
  • miła aparycja,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność – praca w weekendy, piątek 15-21, sobota 9-21
  • dokładność i zaangażowanie
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów z ludźmi

RECEPCJONISTKA / RECEPCJONISTA

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność
  • wysoka kultura osobista oraz kultura wypowiedzi
  • miła aparycja

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie, praca na pełny etat
  • możliwość rozwoju
  • udział w szkoleniach

TECHNICZNY/BASENOWY

Wymagania:

  • prawo jazdy,
  • wysoka kultura osobista i schludny wygląd

(znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem)

Oferujemy:

  • Umowa na cały etat. Praca zmianowa.

Do zadań na w/w stanowisku należy:

  • naprawa bieżących usterek w obiekcie,
  • obsługa spotkań konferencyjnych,
  • przygotowanie sal konferencyjnych
  • opieka nad strefą basenową i saunową,